-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук, сканер-камера
Оголошено тендер
52 600.00
UAH
Номер:
de1d1baf23bf4e99953e4f263eadfb19
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-05-022519-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058829
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, місто Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058829
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, місто Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
52 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук, сканер-камера
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
05.12.2024 16:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.12.2024
Сканер-камера
Кількість
1 штука
Період постачання
до 25.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума52 600.00 UAH