-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція існуючої котельні із встановленням твердопаливного котла по вул. Центральна, 20 в м. Вознесенськ Вознесенського району Миколаївської області» «Код ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи»
Оголошено тендер
2 329 521.60
UAH
Номер:
75c7593d884648b5b9ad941fa50052f8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-05-022366-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36434288
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛО-СЕРВІС" ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36434288
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 329 521.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Реконструкція існуючої котельні із встановленням твердопаливного котла по вул. Центральна, 20 в м. Вознесенськ Вознесенського району Миколаївської області»
«Код ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
05.12.2024 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума2 329 521.60 UAH