• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Кран керування рівнем платформи на пневматичній підвісці лінійка Professional

Оголошено тендер

3 490.00 UAH
Номер: 455160e1bba5493eaeefe8674ac8cc74
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-05-007346-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради
Очікувана вартість: 3 490.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кран керування рівнем платформи на пневматичній підвісці лінійка Professional
Примітки: Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол №199 від 03.12.2024 року. Категорія замовника - пункт 1 частина 3 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Тип процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями з урахуванням СОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 05.12.2024 11:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 490.00 UAH