-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія Код ДК 021:2015 09310000-5 — “Електрична енергія”
Оголошено тендер
2 414 023.92
UAH
Номер:
08a834a4b1d84e859d2102fe88dcf8bb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-05-003714-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42714998
-
Адреса:
51140, Україна, Дніпропетровська область, с. Личкове, вул. Центральна, буд. 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42714998
-
Адреса:
51140, Україна, Дніпропетровська область, с. Личкове, вул. Центральна, буд. 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 414 023.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Код ДК 021:2015 09310000-5 — “Електрична енергія”
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
05.12.2024 10:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 414 023.92 UAH