-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтів за направленнями лікарів
Оголошено тендер
3 250 000.00
UAH
Номер:
1833d215e14340e9a150ccec082939de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-03-005768-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743499
-
Адреса:
62456, Україна, Харківська область, смт Буди, ВУЛИЦЯ ФАЯНСОВЩИК, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743499
-
Адреса:
62456, Україна, Харківська область, смт Буди, ВУЛИЦЯ ФАЯНСОВЩИК, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтів за направленнями лікарів
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Дата опублікування:
03.12.2024 10:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 250 000.00 UAH