• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тест набори

Оголошено тендер

419 730.00 UAH
Номер: 89f0ba6491aa4469aaf8eb1c9794f3b7
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-02-016216-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
Замовник: ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
Очікувана вартість: 419 730.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тест набори
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування: 02.12.2024 14:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума419 730.00 UAH