-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кисень медичний рідкий за кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”-24110000-8 — «Промислові гази»(код та назва номенклатурної позиції 24111500-0 Медичні гази)
Оголошено тендер
1 610 000.00
UAH
Номер:
03735bbf2b48455294424f31b1483d2e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-02-007248-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986244
-
Адреса:
50029, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Панаса Феденка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986244
-
Адреса:
50029, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Панаса Феденка, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 610 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кисень медичний рідкий за кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”-24110000-8 — «Промислові гази»(код та назва номенклатурної позиції 24111500-0 Медичні гази)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові гази
Дата опублікування:
02.12.2024 11:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума1 610 000.00 UAH