-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Дизельне паливо
Оголошено тендер
36 500.00
UAH
Номер:
3077b99f4623447ab54b628648eed8a2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-29-017644-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Виконавчий комітет Трускавецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055914
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, Трускавець, Бориславська,2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Трускавецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055914
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, Трускавець, Бориславська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
36 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо
Примітки:
нова потреба, економія коштів від проведення конкурентних процедур закупівель
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
29.11.2024 18:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти, зеконолені в результаті проведення конкурентних закупівель: відкритих торгів бензину ID: UA-2024-01-19-013009-a та запиту (ціни) пропозицій: Бензину ID: UA-2024-10-07-010904-a, Дизельного палива ID: UA-2024-10-07-012009-a
Сума36 500.00 UAH