-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
728 371.16
UAH
Номер:
ce625a9ccfeb4eaf9bfcba7a5166258c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-29-010739-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Зеленопільський психоневрологічний інтернат Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188317
-
Адреса:
53041, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Зелене Поле, вулиця Південна, 46А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Зеленопільський психоневрологічний інтернат Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188317
-
Адреса:
53041, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Зелене Поле, вулиця Південна, 46А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
728 371.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Примітки:
Торги проводяться на очікувану вартість 2025 року
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
29.11.2024 13:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
44000 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума728 371.16 UAH