• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Миколаєві (м. Миколаїв)

Оголошено тендер

494 700.00 UAH
Номер: 4dd8cac2f37c41fc955143d4b7faa56d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-29-009097-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МИКОЛАЄВІ
Замовник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ МИКОЛАЄВІ
Очікувана вартість: 494 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Миколаєві (м. Миколаїв)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 29.11.2024 12:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума494 700.00 UAH