• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшетний пристрій)

Оголошено тендер

356 367.00 UAH
Номер: 6fdd434b30904a859f743fd24674d85d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-29-006197-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління поліції охорони в Житомирській області
Замовник: Управління поліції охорони в Житомирській області
Очікувана вартість: 356 367.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшетний пристрій)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування: 29.11.2024 11:26

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшетний пристрій)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 33 штука
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума356 367.00 UAH