• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Персональні комп’ютери

Оголошено тендер

368 000.00 UAH
Номер: 0fe084a26b2347e39519bcb708170872
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-28-005956-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Полтавський окружний адміністративний суд
Замовник: Полтавський окружний адміністративний суд
Очікувана вартість: 368 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Персональні комп’ютери
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 28.11.2024 11:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума368 000.00 UAH