• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офісні пакети MS Office)

Оголошено тендер

180 000.00 UAH
Номер: f9d7c00e6a8a4207b7e74475627abbc0
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-27-021148-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Західний офіс Держаудитслужби Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області
Замовник: Західний офіс Держаудитслужби Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області
Очікувана вартість: 180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офісні пакети MS Office)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 27.11.2024 17:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з постачання (легалізації) програмного забезпечення для роботи з документами (офісні пакети MS Office)
Код ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
Кількість 15 штука
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума180 000.00 UAH