-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Приладдя до тракторів, код ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів
Оголошено тендер
85 000.00
UAH
Номер:
f1225521efd241a7a90827aaf0144364
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-26-021327-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541846
-
Адреса:
52173, Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Саксагань, ВУЛ. СОЛОВЙОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541846
-
Адреса:
52173, Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, село Саксагань, ВУЛ. СОЛОВЙОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
85 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Приладдя до тракторів, код ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
26.11.2024 17:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Глибокорозпушувач PH-3-1,8 або аналог
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума85 000.00 UAH