-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильники та освітлювальна арматура в асортименті)
Оголошено тендер
900 000.00
UAH
Номер:
e74587b1f43345b9a5e9e51ce14c7a9a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-21-002924-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильники та освітлювальна арматура в асортименті)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Дата опублікування:
21.11.2024 10:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума900 000.00 UAH