-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп’ютери у комплекті з монітором, клавіатурою та мишею
Оголошено тендер
778 000.00
UAH
Номер:
299f249624c94926abe2a43955f6c268
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-18-019669-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Інститут судової психіатрії Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04803492
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Інститут судової психіатрії Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04803492
-
Контактна особа:
Григор Олена +380993385099 ndipstender@gmail.com
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
778 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп’ютери у комплекті з монітором, клавіатурою та мишею
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
18.11.2024 17:05
Дата модифікації:
18.11.2024 17:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Персональні комп’ютери у комплекті з монітором, клавіатурою та мишею
Кількість
47 комплект
Період постачання
до 23.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума778 000.00 UAH