-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування державного нерухомого майна, а саме: приміщення № 99 на 1- му поверсі будівлі аеровокзалу терміналу «Б» загальною площею 14,9 кв. м, що розміщене за адресою: Київська область, Бориспільський район, село Гора, вулиця Бориспіль – 7 та перебуває на балансі Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»
Оголошено тендер
1 222.65
UAH
Номер:
e198d4c8931a4b1a8adbff7cdc4224f3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-18-015339-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 222.65 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги зі страхування державного нерухомого майна, а саме: приміщення № 99 на 1- му поверсі будівлі аеровокзалу терміналу «Б» загальною площею 14,9 кв. м, що розміщене за адресою: Київська область, Бориспільський район, село Гора, вулиця Бориспіль – 7 та перебуває на балансі Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування:
18.11.2024 15:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 222.65 UAH