• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Ендоскопічна цифрова система в комплекті» (код ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків» , код НК 024:2023 :35616- Система ендоскопічної візуалізації)

Оголошено тендер

634 966.00 UAH
Номер: 37928cad08764d2e8e659ec21d0df543
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-18-015157-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
Очікувана вартість: 634 966.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Ендоскопічна цифрова система в комплекті» (код ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків» , код НК 024:2023 :35616- Система ендоскопічної візуалізації)
Примітки: Категорія Замовника: Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178. Місцезнаходження замовника: 23100, м. Жмеринка, вул. Київська, 288. Єдиним критерієм оцінки є ціна (питома вага критерію – 100 %). Термін поставки до 31.12.2024 , місце поставки- КНП " Жмеринська ЦРЛ", вул. КИЇВСЬКА, 288, Україна, Вінницька обл., м. Жмеринка, 23100. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА_ДОКУМЕНТАЦІЯ-ендоскопічна цифрова система, що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. До розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Найменування та технічні характеристики товару зазначено в Додатку 1 до тендерної документації (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі ) та по тексту оголошення
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
НК 024:2023: 35616 Система ендоскопічної візуалізації
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 18.11.2024 15:18

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ендоскопічна цифрова система в комплекті
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума634 966.00 UAH