• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Майно зв’язку спеціального призначення (ДК 021:2015 32420000-3 Мережеве обладнання)

Оголошено тендер

210 000.00 UAH
Номер: 68782a0bc91040d7a62816b2b6106488
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-18-004261-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області
Замовник: Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Рівненській області
Очікувана вартість: 210 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Майно зв’язку спеціального призначення (ДК 021:2015 32420000-3 Мережеве обладнання)
Примітки: Згідно з наявною потребою в закупівлі
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
КЕКВ: 2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування: 18.11.2024 10:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума210 000.00 UAH