-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комутатор мережі Cisco CBS350-48T-4X-EU – або аналогічний пристрій з системою команд CLI Cisco та підтримкою SFP+
Оголошено тендер
180 934.00
UAH
Номер:
1bf17e6d64494c5b8330522bd6804e3b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-15-016340-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРАДПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20504731
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЗЕЛІНСЬКОГО будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРАДПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20504731
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЗЕЛІНСЬКОГО будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
180 934.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комутатор мережі Cisco CBS350-48T-4X-EU – або аналогічний пристрій з системою команд CLI Cisco та підтримкою SFP+
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнання
Дата опублікування:
15.11.2024 15:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комутатор мережі Cisco CBS350-48T-4X-EU – або аналогічний пристрій з системою команд CLI Cisco та підтримкою SFP+
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума180 934.00 UAH