• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Навчальне приладдя для оснащення осередку викладання предмета «Захист України» (ДК 021:2015:39160000-1: Шкільні меблі)

Оголошено тендер

923 522.00 UAH
Номер: f6ed8693c1074066b5eaa8c30babf0a3
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-13-021830-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ліцей імені Івана Пулюя
Замовник: Ліцей імені Івана Пулюя
Очікувана вартість: 923 522.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Навчальне приладдя для оснащення осередку викладання предмета «Захист України» (ДК 021:2015:39160000-1: Шкільні меблі)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.11.2024 20:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комплект лазертаг
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2024
Навчальне приладдя
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 575 штука
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описна умовах співфінансування: за спеціальним фондом державного бюджету – 70% та місцевого бюджету – 30%
Сума923 522.00 UAH