• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з організації шкільного харчування

Оголошено тендер

385 000.00 UAH
Номер: fa19241529bf41c5b29816526340fe69
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-11-004182-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Замовник: Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
Очікувана вартість: 385 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації шкільного харчування
Примітки: Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 11.11.2024 10:55

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Шкільне харчування для учнів 1-4 класів (вікова група 6-11 років)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 7812 штука
Період постачання (не задано)
Шкільне харчування для учнів пільгових категорій 5-8 класів (вікова група 11-14 років)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1210 штука
Період постачання (не задано)
Шкільне харчування для учнів пільгових категорій 9-11 класів (вікова група 14-18 років)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 455 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума125 000.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума260 000.00 UAH