-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (або еквівалент) (13-100)ДК 021:2015:09111100-1; Брикет паливний вугільний ДК 021:2015: 09111220-8
Оголошено тендер
345 000.00
UAH
Номер:
394e9864810f4ab0a830678a2e21c912
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-06-010801-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний навчальний заклад "Старокозацький професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546536
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, с. Старокозаче Білгород-Дністровський р-н, вул. Малиновського, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний навчальний заклад "Старокозацький професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546536
-
Адреса:
67730, Україна, Одеська область, с. Старокозаче Білгород-Дністровський р-н, вул. Малиновського, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
345 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (або еквівалент) (13-100)ДК 021:2015:09111100-1; Брикет паливний вугільний ДК 021:2015: 09111220-8
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
06.11.2024 13:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума345 000.00 UAH