• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

«Послуги автовишки: робоча висота піднімання не менше 28 м код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» на території парків Франківського району : парк "Піскові озера", парк "Боднарівка", парк "Горіховий Гай", парк "ім. Архангела Михаїла".

Оголошено тендер

57 600.00 UAH
Номер: b2afdcd8dc294d269ba9750ce689e473
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-06-004354-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
Замовник: Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
Очікувана вартість: 57 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги автовишки: робоча висота піднімання не менше 28 м код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» на території парків Франківського району : парк "Піскові озера", парк "Боднарівка", парк "Горіховий Гай", парк "ім. Архангела Михаїла".
Примітки: Закупівля здійснюється на підставі пп6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 06.11.2024 10:35
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума57 600.00 UAH