-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Механізм виконавчий МЕО-4000/63-0,25 ИК-84
Оголошено тендер
140 000.00
UAH
Номер:
855edec8a15445fc8697b674f93cea0e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-05-011391-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Механізм виконавчий МЕО-4000/63-0,25 ИК-84
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31720000-9 Електромеханічне обладнання
Дата опублікування:
05.11.2024 14:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума140 000.00 UAH