-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Роботи з акредитації внесення змін, що стосуються акредитації органу з оцінки відповідності
Оголошено тендер
19 320.00
UAH
Номер:
b1a76ff3619443fe8c1a41b83271f24b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-05-005918-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
19 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Роботи з акредитації внесення змін, що стосуються акредитації органу з оцінки відповідності
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділах
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.11.2024 11:14
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Згідно п.1.12 ст. 3 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», ст..10 Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» судово-медична лабораторія засвідчила свою технічну компетентність на відповідність вимогам ДСТУ ISO 17025:2019 шляхом акредитації в Національному агентстві з акредитації України в 2021 році, отримала Атестат про акредитацію №202133, дійсний до 09 червня 2026 року. Відповідно Угоди про акредитацію та Програм щодо нагляду та повторної оцінки випробувальної лабораторії від 10.06.2021 року, настала необхідність у проходженні другого нагляду (оцінка на місці спостереження) за методом «Виявлення і визначення кількості етилового спирту та інших аліфатичних спиртів С1-С5 в біологічних об’єктах методом газорідинної хроматографії». Відповідно за Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» та Положення про Національне агентство з акредитації України, затвердженого у новій редакції Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 08.02.2017 р. № 161, Національне агентство з акредитації України є національним органом України з акредитації. НААУ є державною організацією, яка утворюється Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та проводить некомерційну господарську діяльність. Відповідно Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» НААУ виконує роботи з акредитації. З огляду на зазначене, а також на необхідність забезпечити необхідність проведенні другого нагляду акредитації з отриманням Сертифікату про акредитацію ДСУ «Дніпропетровське бюро судово-медичної експертизи» наявні підстави здійснити Закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до п.п.5 п.13 Особливостей.
-
Дата публікації:
05.11.2024 11:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Приймання, вхідний контроль, реєстрація заявки
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Підготовка рішення
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
При позитивному рішення оформлення та видання атестату про акредитацію разом із сферою актредитації
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Реєстрування атестата акредитації в Реєстрі акредитованих ООВ
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума19 320.00 UAH