-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стілець офісний (ISO black); Крісло (BOSS KD) у кімнату прийому громадян; Стілець для кухні(MARCO CHROME); Диван (OFFICE) у кімнату прийому громадян; Банкетка (OFFICE) у кімнату прийому громадян
Оголошено тендер
69 076.00
UAH
Номер:
d16c97da01014955a71e06d7aeaee59a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-04-007013-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
69 076.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стілець офісний (ISO black); Крісло (BOSS KD) у кімнату прийому громадян; Стілець для кухні(MARCO CHROME); Диван (OFFICE) у кімнату прийому громадян; Банкетка (OFFICE) у кімнату прийому громадян
Примітки:
спецфонд: Кодима, Южне, Біляївка, Любашівка, Чорноморськ, Захарівка
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.11.2024 11:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
1. Стілець офісний (ISO black)
Кількість
22 штука
Період постачання
(не задано)
2. Крісло (BOSS KD) у кімнату прийому громадян
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
3. Стілець для кухні(MARCO CHROME)
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
4. Диван (OFFICE) у кімнату прийому громадян
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
5. Банкетка (OFFICE) у кімнату прийому громадян
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспецфонд: Кодима, Южне, Біляївка, Любашівка, Чорноморськ, Захарівка
Сума69 076.00 UAH