-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ендоскопічна стійка для артроскопії
Оголошено тендер
3 540 173.00
UAH
Номер:
36b2d2ca66e744689dc3b8fa44d26a11
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-01-013880-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990418
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, буд. 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 540 173.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ендоскопічна стійка для артроскопії
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023:
44091 Набір для проведення хірургічної артроскопії, що не містить лікарських засобів, багаторазового використання
Дата опублікування:
01.11.2024 16:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ендоскопічна стійка для артроскопії
×
-
НК 024:2023:
44091 Набір для проведення хірургічної артроскопії, що не містить лікарських засобів, багаторазового використання
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 540 173.00 UAH