-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо
Оголошено тендер
1 200 000.00
UAH
Номер:
97f7c37474fb455fa36797d819710ce8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-01-011697-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34329096
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська область, Балаклія, Центральна, буд.16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34329096
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська область, Балаклія, Центральна, буд.16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.11.2024 14:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 200 000.00 UAH