• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія 2024

Оголошено тендер

426 500.00 UAH
Номер: 6264f1cfedc2472aa24c94203422d611
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-28-000410-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
Замовник: Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
Очікувана вартість: 426 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія 2024
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 28.10.2024 08:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 54800 кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума426 500.00 UAH