• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 (CPV): 03450000-9 Розсадницька продукція (Благоустрій населених пунктів: саджанці дерев, кущів та багаторічних рослин)

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: 398878b5ab3b479ca581f7d7818ca567
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-23-013490-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
Замовник: Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 (CPV): 03450000-9 Розсадницька продукція (Благоустрій населених пунктів: саджанці дерев, кущів та багаторічних рослин)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукція
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 23.10.2024 14:52
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування: кошти міського бюджету м.Львова
Сума400 000.00 UAH