• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Програмна продукція для проведення відеоконференцій каналами Інтернет

Оголошено тендер

170 000.00 UAH
Номер: ae53e3f2966b4f4f926240f0f6c48c89
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-22-018818-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
Замовник: Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
Очікувана вартість: 170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Програмна продукція для проведення відеоконференцій каналами Інтернет
Примітки: (відповідний код 48515000-1 - Пакети програмного забезпечення для відеоконференцій)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпечення
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.10.2024 16:40
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума170 000.00 UAH