-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту віконних прорізів та укосів будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015: 45420000-7 – Столярні та теслярні роботи)
Оголошено тендер
198 000.00
UAH
Номер:
e69bab0cda1b4e618fd8a599f52d61be
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-22-015366-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
198 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту віконних прорізів та укосів будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015: 45420000-7 – Столярні та теслярні роботи)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.10.2024 15:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума198 000.00 UAH