• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Організація заходу «Вшанування пам’яті полеглих героїв» ДК 021:2015 79952000-2 Послуги з організації заходів)

Оголошено тендер

280 000.00 UAH
Номер: 040d4c6c51ab4713bd2c449c5ecd0300
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-21-012457-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ТА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ТА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Організація заходу «Вшанування пам’яті полеглих героїв» ДК 021:2015 79952000-2 Послуги з організації заходів)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 21.10.2024 14:55

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Організація заходу "Вшанування пам'яті полеглих героїв"
Код ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума280 000.00 UAH