-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія код за ДК 021:2015: 09310000-5 "Електрична енергія"
Оголошено тендер
157 000.00
UAH
Номер:
de1103c4656a4868b0c147c6392c88b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-18-003000-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Державна лікарня Міністерства внутрішніх справ України в місті Кривий Ріг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08735876
-
Адреса:
50036, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Одеська, 60-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Державна лікарня Міністерства внутрішніх справ України в місті Кривий Ріг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08735876
-
Адреса:
50036, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Одеська, 60-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
157 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія код за ДК 021:2015: 09310000-5 "Електрична енергія"
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
18.10.2024 10:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума157 000.00 UAH