• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 23, під’їзд 9 (усунення аварій в житловому фонді).

Оголошено тендер

32 500.00 UAH
Номер: e0c2fcd9bbe7405da2ab69467639e239
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-15-010612-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 32 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт ліфтового обладнання житлового будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, буд. 23, під’їзд 9 (усунення аварій в житловому фонді).
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 15.10.2024 13:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума32 500.00 UAH