-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Природний газ код за ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо
Оголошено тендер
2 433 421.83
UAH
Номер:
76b0691f8ac442448e8fb46eea4e6bd2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-15-009169-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 433 421.83 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ код за ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
15.10.2024 13:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
147 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума2 433 421.83 UAH