• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

09123000-7 Природний газ

Оголошено тендер

910 463.95 UAH
Номер: cc58c86e0fab4b1b91f78253d3000b95
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-15-008223-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Дніпровський державний аграрно-економічний університет
Замовник: Дніпровський державний аграрно-економічний університет
Очікувана вартість: 910 463.95 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 09123000-7 Природний газ
Примітки: Відповідно до протоколу № 122 від 15.10.2024 р.; Укласти договір з ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" на постачання природного газу, як виняток відповідно до підпункту 6 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» у зв’язку з тим, що відмінено відкриті торги з системним номером закупівлі UA-2024-09-16-003398-a через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі).
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 15.10.2024 12:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума910 463.95 UAH