-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розроблення проєктів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду Добровеличківської, Компаніївської та Новгородківської селищних територіальних громад Кіровоградської області
Оголошено тендер
321 805.00
UAH
Номер:
2c8adf7d7d0841e1aacb590d11800565
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-14-014671-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент екологіії та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38802449
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, буд. 84/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент екологіії та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38802449
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Віктора Чміленка, буд. 84/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
321 805.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розроблення проєктів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду Добровеличківської, Компаніївської та Новгородківської селищних територіальних громад Кіровоградської області
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
14.10.2024 16:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Розроблення проєктів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду Добровеличківської, Компаніївської та Новгородківської селищних територіальних громад Кіровоградської області
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума321 805.00 UAH