-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Районна лікарня м.Берегово - будівництво" (Коригування)
Оголошено тендер
19 440 687.00
UAH
Номер:
b94572c09b8a4ccdac583cd8b45ed0cd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-14-012221-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління капітального будівництва Закарпатської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517297
-
Адреса:
88008, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, площа Народна, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
19 440 687.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
"Районна лікарня м.Берегово - будівництво" (Коригування)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
14.10.2024 15:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума19 440 687.00 UAH