• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 –44510000-8Знаряддя (Комплект інструменту для монтажу та експлуатації КЛ)

Оголошено тендер

830 064.00 UAH
Номер: b832f45d4f4b41dd9562b6c2ab156fa4
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-14-009234-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 830 064.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 –44510000-8Знаряддя (Комплект інструменту для монтажу та експлуатації КЛ)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Дата опублікування: 14.10.2024 13:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписІнвестиційна програма
Сума830 064.00 UAH