• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Система для концентрування проб)

Оголошено тендер

1 505 500.00 UAH
Номер: 81cf975aca654277b9b6795d6c616a1b
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-14-007266-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 1 505 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами (Система для концентрування проб)
Примітки: Товари
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесами
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 14.10.2024 12:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 505 500.00 UAH