• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України, аудит фінансової звітності, складеної на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами в єдиному електронному форматі (XBRL) за 2024 рік

Оголошено тендер

464 833.33 UAH
Номер: 65e3b0c1b6de4ce9aaa94f468970096a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-14-004978-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва «Київміськсвітло»
Замовник: Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва «Київміськсвітло»
Очікувана вартість: 464 833.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України, аудит фінансової звітності, складеної на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами в єдиному електронному форматі (XBRL) за 2024 рік
Примітки: РІЧНИЙ ПЛАН 1) найменування замовника: Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва «Київміськсвітло» 2) місцезнаходження замовника: 03067, м. Київ, вул. Машинобудівна, 40 3) ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, 03360905 4) категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону; 5) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з проведення аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України, аудит фінансової звітності, складеної на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами в єдиному електронному форматі (XBRL) за 2024 рік (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» -79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги) 6) розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: 464 833,33 (Чотириста шістдесят чотири тисячі вісімсот тридцять три грн. 33 коп.) грн., з ПДВ 7) код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів): - 8) вид закупівлі: процедура закупівлі - відкриті торги відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням особливостей визначених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” 9) орієнтовний початок проведення: жовтень 2024 року 10) застосування рамкової угоди – не застосовується
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
Дата опублікування: 14.10.2024 11:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума464 833.33 UAH