• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запчастини для бензоінструменту

Оголошено тендер

335 622.50 UAH
Номер: bbee83fd3f9b461ca79529e139aa30f7
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-14-000109-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 335 622.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запчастини для бензоінструменту
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Дата опублікування: 14.10.2024 08:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума335 622.50 UAH