• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тачки садово-городні, секатори

Оголошено тендер

166 352.40 UAH
Номер: 2cadcdd6495a4c748e6a2fa304dd1c9e
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-07-016525-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 166 352.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тачки садово-городні, секатори
Примітки: Додано до плану.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різна
Дата опублікування: 07.10.2024 17:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума166 352.40 UAH