• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)

Оголошено тендер

99 500.00 UAH
Номер: 7ebdbd8d563f420a9c636c2932a4a5f9
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-07-015710-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 99 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 07.10.2024 16:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума99 500.00 UAH