-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування службових автомобілів (ДК 021:2015 – 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
6121a54db240456c95fa573b74c1340a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-07-008429-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ СУДОВОЇ ОХОРОНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43145235
-
Адреса:
21017, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Гонти, буд. 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ СУДОВОЇ ОХОРОНИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43145235
-
Адреса:
21017, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Гонти, буд. 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування службових автомобілів (ДК 021:2015 – 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.10.2024 13:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума100 000.00 UAH