• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з заправки картриджів, ДК 021:2015 - 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв; послуги з регенерації картриджів, ДК 021:2015 - 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв, послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки, ДК 021:2015 - 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки.

Оголошено тендер

80 950.00 UAH
Номер: c2fc2c3bae83460c9b895f1b4ae1955e
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-02-011899-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Очікувана вартість: 80 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з заправки картриджів, ДК 021:2015 - 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв; послуги з регенерації картриджів, ДК 021:2015 - 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв, послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки, ДК 021:2015 - 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 02.10.2024 15:14

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з заправки картриджів
Код ДК 021:2015: 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв
Кількість 151 послуга
Період постачання (не задано)
послуги з регенерації картриджів
Код ДК 021:2015: 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв
Кількість 39 послуга
Період постачання (не задано)
послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 32 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума80 950.00 UAH