-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ (код ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо)
Оголошено тендер
1 415 026.52
UAH
Номер:
2973dcb9d0eb45278e6c2e22e6dbbe20
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-25-002029-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04407709
-
Адреса:
19812, Україна, Черкаська область, Драбівський р-н, село Шрамківка, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04407709
-
Адреса:
19812, Україна, Черкаська область, Драбівський р-н, село Шрамківка, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 415 026.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ (код ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
25.09.2024 09:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 415 026.52 UAH