• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лабораторні реактиви (Розчин ізотонічний, фасування: 20 літрів, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 42651 — Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD; Концентрований розчин для промивання, фасування: 50 мл – 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Розчин для промивання, фасування: 1літр – 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Лізуючий розчин, фасування: 500 мл, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 61165 — Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); Розчин ізотонічний, фасування: 20 літрів, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 42651 — Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD; Розчин для очистки, фасування: 50мл, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма), 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 55866 — Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; Детергент-ополіскувач, фасування: 20л, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 63377 — Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro);Система для забору крові з капіляром 200 мкл (mcl) ЕДТА-КЗ червона, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58143 - Пробірка для взяття зразків крові невакуумна IVD (діагностика in vitro) з K3EDTA, код згідно ДК 021:2015 - 33690000-3 — Лікарські засоби різні

Оголошено тендер

46 401.50 UAH
Номер: ef6367b53184445ab6000d4d012c3a9f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-23-009201-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КАМ'ЯНОМОСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КАМ'ЯНОМОСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 46 401.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лабораторні реактиви (Розчин ізотонічний, фасування: 20 літрів, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 42651 — Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD; Концентрований розчин для промивання, фасування: 50 мл – 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Розчин для промивання, фасування: 1літр – 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Лізуючий розчин, фасування: 500 мл, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 61165 — Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); Розчин ізотонічний, фасування: 20 літрів, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 42651 — Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD; Розчин для очистки, фасування: 50мл, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58236 — Буферний промивання та розчин ІВД, автоматичні / напівавтоматичні системи; Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Extend: 1 x 2.5 мл (1 Норма), 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 55866 — Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; Детергент-ополіскувач, фасування: 20л, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 63377 — Засіб для очищення приладу/ аналізатора IVD (діагностика in vitro);Система для забору крові з капіляром 200 мкл (mcl) ЕДТА-КЗ червона, 33696500-0 - Лабораторні реактиви, НК 024:2023: 58143 - Пробірка для взяття зразків крові невакуумна IVD (діагностика in vitro) з K3EDTA, код згідно ДК 021:2015 - 33690000-3 — Лікарські засоби різні
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 23.09.2024 13:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума46 401.50 UAH